Mobilya ve Dekorasyon

0 Hakkımda

Benim Hayatım

Güncelleme:31:8:2012 perşembe
Merhabalar
Adım Dilek 05:03:1973 Doğumluyum

İlk Okul Mezunu, 13 yıllık evli 3 çocuk Annesiyim. 28 ocak 2008 ten bu yana site yapımı ile uğraşmaktayım.

aslen yugoslav göçmeniyim, 83 yıl önce atalarımız savaş zamanı Türkiyeye göç etmişler. hepimiz izmirde doğmuş byümüşüz.

çocuklarım çok küçükler. en büyükleri oğlum Gurur 10 yaşında ilk okul 6. sınıfa geçti.çok çalışkan, Başarılı bir öğrenci(20 kasım 2012 11 yaşında olacak).

Ortanca kızım Masal 8 yaşında oda 3.Sınıfa geçti (30haziran 2012 de 8 oldu) . en ufakları kızım Nazar o henüz 6.5 yaşında,(14 eylül 2012 de 7 yaşında olacak) Annesinin Sağ kolu:) ve Nazarımda 2. sınıfa geçti.

Eşim Rize/Ardeşenli ,Laz ,39 yaşında . kendisi Kahveci

ilk sitemin adı masalinam2.tr.gg idi hala duruyor o sitem. fakat asıl emek verdiğim ve 4 senedir 4.evladım gibi ilgilendiğim sitem bu gururum5.tr.gg bu sitelerimin dışında bir kaç sitem daha var.Yenisezonmodasi.com adında markaların hangi ürünü ne kadara sattığını ve o yılın modası olan giysileri gösteriyorum. Hobi Sitem Nazarca.Com 1,5 senelik Bir Site.İnsanlara Faydalı,Onların Aradıklarını bulabilecekleri Saygın Siteler Yapmaya Çalışıyorum. acemilik döneminde açtığım blog ve forumlarımda var fakat yıllardır güncellenmiyor, yoğunluktan.Tipik bir balık burcuyum, Azimli,Kararlı,Duygusal,Hırslı, insanları çok sever ve saygı duyarım.din,ırk,mezhep ayrımı yapmam, kimsenin kimseden üstün olmadığı kanatindeyim.Çocukluğumdan beri fenerbahçeliyim. Tipik ev kadınları gibi yemek yapmayı çok severm.ev işinden nefret ederim:))

fakat 3 çocuk, ev,eş,okul,sosyal hayat derken sitelerime ayırdığım zaman kısıtı kalıyor. fakat her zaman onlineyim. ev ortamını çok severim.evimde olmak beni mutlu eder. Tam bir çay ve sigara tiryakisiyim malesef. Müzik olarak seçimim özgün müzik, türküler ve fantazi müzik, yeni sanatçılarla aram hiç yok, eski şarkıları sever ve dinlerim.Volkan Konak,Ahmet Kaya,Orhan Gencebay,Ebru Gündeş ve Karmate,Kazım Koyuncu dinlerim. Tv de takİp ettiğim bir kaç dizinin dışında birde maç yorumlarını dinlerim(mecburen eş'ten dolayı:). ) okumak en büyük hobim. yazmayı sevmem fakat okumak hayatımın bir parçası. evimde yüzlerce kitabım var. Sinema izlemeyi ve pc de sörf yapmayı severim. Msn ve tel ile uzun ,uzun ile konuşmak en sıkıldığım şeyler.

Malesef imla kurallarından çok yoksunum, sizlerinde muhtemelen fark ettiğiniz gibi,

Site yapmaya başlamadan önce, hiç bir bilgim yoktu. fakat nasıl yaptıklarını çok merak ederdim. azimle öğrendim. hergün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. bu uzun yazımı okuyanlara çok teşekkürler

Saygılarımla ..DİLEK ÖZATMACA (ÖZSOYLU)

Facebook:DİLEK ÖZATMACA (ÖZSOYLU)
ÇOCUKLARIM VE BENİM FOTOĞRAFLARIMIZMySpace, eBay ve ya kendi websiten için resimlerinin ve fotoğraflarının slideshowunu hazırlaSlideshow daki tüm resimleri göster
Zaman Zaman, Bu Sayfamda Küçük Kendimce Yazdığım Yazılarım Olucak , Okursanız Hele Birde Yorum Yazasanız Çok Mutlu Olurum.

Okulların Kapanmasına Çok Az Kaldı, Çocuklar İçi


 
Üste Çık Copyright © 2011-2013 | Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapmak Yasaktır! | Platinum Türkçe Blogger Teması